Tok utakmice / Real Madrid - Borusija Dortmund 5:2

Real i Borusija igraju na Santiago Bernabeu, dok se Juventus i Štutgart sastaju na Alijanc stadionu u Torinu

Detalj s meča Real - Borusija. AP

prije 13 sati 31 minutu

Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 3. kola Lige prvaka koje se igraju u utorak.

Dvije utakmice koje će biti u fokusu večerašnjeg prijenosa su repriza prošlogodišnjeg finala Lige prvaka između Real Madrida i Borusije Dortmund, te gostovanje Štutgarta, našeg Ermedina Demirovića, Juventusu.

Rezultate s ostalih utakmica ćemo također donositi u ovom tekstualnom prijenosu.

Real Madrid - Borusija Dortmund 5:2 (Rudiger 60', Vinisijus Žunior 62', 86', 90+3' Lukas Vaskez 83' / Malen 30', Gitens 34')

Juventus - Štutgart 0:1 (Toure 90+2')

FT - Gotovo je u Madridu.

90+3' - GOLLL!!! Vinisijus žunior je upotpunio het-trik.

90+2' - GOLLL!!!! Štutgart dolazi do prednosti.

86' - GOLLLL!!! Vinisijus Žunior je zaključio preokret u Madridu.

83' - GOLLLL!!!! Preokret u Madridu. Lukas Vaskez pogađa za poptuni preokret "Kraljeva".

73' - Đirona je poduplala preko Huanpea.

64' - Duran je postigao drugi gol za Aston Vilu. Ekipa iz Birmingema korača ka pobjedi protiv Bolonje.

62' - GOLLLL!!!! Ekspresan povratak Reala u Madridu. Vinisijus pogađa.

60' - GOLLL!!!! Rudiger vraća Real u život. Ostao je naprijed nakon kornera. Mbape mu je asistirao.

55' - Viđena su dva gola u kratkom periodu. Hakimi je poravnao za PSG protiv PSV-a. Mekgin je doveo Aston Vilu u prednost protiv Bolonje.

53' - Prvi pogodak u drugom dijelu viđen je u Gracu. Đokereš je poduplao za Sporting.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

HT - Poluvrijeme u Torinu i Madridu.

42' - Gol i na utakmici Đirone i Slovana iz Bratislave. Gutierez dovodi Špance u prednost.

34' - PSV je poveo golom Noe Langa u Parizu protiv PSG-a.

34' - GOLLL!!! Gitens je poduplao za Borusiju. Zaspala je odbrana Reala, nisu ga ispratili najbolje, te je Englez pogodio na asistenciju Malena.

30' - GOLLL!!! Borusija je povela preko Malena. Gerasi se zagradio leđima i dodao nizozemskom napadaču na zicer, a Malen je iskoristio priliku.

29' - Do prednosti je došao i Arsenal. Golman Šahtara Riznik je postigao autogol.

23' - Viđen je prvi pogodak na večerašnjim susretima. Nuno Santos je pogodio za Sporting protiv Šturma.

15' - Prošlo je 15 minuta, ali ni na jednoj utakmici nije pao pogodak.

5' - Bez većih prilika i uzbuđenja na početku susreta.

1' - Počeli su susreti Lige prvaka!

Real Madrid: Kurtoa, Vaskez, Militao, Rudiger, Mendi, Valverde, Modrić, Belingem, Rodrigo, Mbape, Vinisijus Žunior.

Borusija Dortmund: Kobel, Rajerson, Sule, Šloterbek, Bensebaini, Sabicer, Nmeča, Gitens, Brant, Malen, Gerasi.

Juventus: Perin, Savona, Kalulu, Danilo, Kabal, Fađoli, Konseisao, Mekeni, Daglas Luiz, Jildiz, Vlahović.

Štutgart: Nubel, Vagnoman, Štiler, Mitelštat, Milo, Demirović, Karazor, Leveling, Čabo, Undav i Rual.