BRAVO MAJSTORE

Video / Dva gola u četiri minute: Njemačke odbrane nemaju lijeka za Demirovića

Do sada je za "Švabe" bio strijelac četiri puta, dok je postigao gol i za BiH protiv Nizozemske u proteklim danima

VFB Stuttgart

prije 5 dana

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović postigao je novi pogodak za Štutgart.

Na gostovanju kod Borusije Menhengladbah, pri rezultatu 1:1, naš napadač se sjajno snašao u 57. minuti i iskoristio asistenciju saigrača Ridera (Rieder), te poslao loptu u mrežu rivala za vodstvo svoje ekipe. Gol pogledajte OVDJE!

Samo četiri minute kasnije, naš reprezentativac se sjajno snašao poslije kornera i nadskočio defanzivca i ponovo zatresao mrežu. Gol pogledajte OVDJE!

Inače, ovo je treći, odnsono četvrti pogodak za Demirovića u dresu Štutgarta, dok je upisao i jednu asistenciju. On je bio i strijelac za reprezentaciju BiH u meču protiv Nizozemske.