NOVI DRAGULJ BIH

Video / Bajraktarević kao dječak u Džekinom dresu šutao u gol, večeras je Dijamantu fenomenalno asistirao

Devetnaestogodišnji krilni napadač debitirao je za našu selekciju ulaskom u 68. minuti, a već pet minuta kasnije upisao je asistenciju

Bajraktarević kao dječak i večeras. Platforma X

7.9.2024

U vrlo teškom porazu reprezentacije Bosne i Hercegovine od Nizozemske (5:2) u okviru 1. kola Lige nacija, kod "Zmajeva" istaklo se jedno ime - Esmir Bajraktarević.

Devetnaestogodišnji krilni napadač debitirao je za našu selekciju ulaskom u 68. minuti, a već pet minuta kasnije upisao je asistenciju. I to Džeki, čovjeku zbog kojeg je i počeo igrati fudbal. Kao dječak je šutirao loptu u njegovom dresu, a danas mu je asistirao. Pričajmo o ispunjenju sna.

- Kad sam bio mlađi sa porodicom sam gledao utakmice naše reprezentacije, a sad sam tu sa igračima poput Edina Džeke što je zaista nevjerovatno za mene. Ovo je ispunjenje sna i želim da pokažem koliko mogu i da budem dio ovog tima - naveo je on nešto ranije.

I, pokazao je. U sivilu prikazanom od naše selekcije, Esmir je napravio čudo i vratio nam nadu.

Mladi Bajraktarević je uspio sjajno asistirati svom idolu iz dječačkih dana, a, barem se tako čini, ovo će biti jedan ključnih igrača u našoj budućnosti.