SAUDIJSKA ARABIJA

Video / Ronaldov "let" nedovoljan Al Nasru: Portugalac će biti bijesan zbog odluke VAR-a

Došao je do 898. pogotka u karijeri. Još ga samo dva dijele od magične cifre 900

Trenutak kada je Ronaldo dao prvi gol. Platforma X

22.8.2024

Fudbaleri Al Nasra napravili su kiks na otvaranju saudijskog prvenstva i u 1. kolu na svom terenu remizirali s Al Raedom (1:1).

Naravno da je u centru pažnje bio kapiten i glavna zvijezda Al Nasra Kristijano Ronaldo (Cristiano). Portugalac je u 34. minuti nakon fantastičnog skoka iskoristio asistenciju Sadija Manea i pogodio za 1:0.

Al Nasr je vodio nakon prvih 45 minuta igre, ali je na startu drugog dijela kapitulirao poslije pogotka Fouzaira iz penala.

Navijači Al Nasra su se ponovo radovali u 76. minuti nakon gola Ronalda, ali je VAR pokvario slavlje.

Nakon gledanja usporene snimke drugi pogodak Portugalca je poništen i to zbog malog ofsajda, a nema sumnje da će biti bijesan kada vidi zbog čega mu je poništen ovaj gol.

Bilo kako bilo, Al Nasr je remizirao, a Ronaldo došao do 898. pogotka u karijeri. Još ga samo dva dijele od magične cifre 900.

Kada je riječ o ovoj sezoni, Ronaldo je dao tri gola na isto toliko utakmica - u polufinalu Superkupa, finalu Superkupa te večeras u 1. kolu saudijskog prvenstva.