SAUDIJSKI SUPERKUP

Ronaldova ekipa doživjela debakl, pa se glavna zvijezda odlučila da brutalno izvrijeđa saigrače

Od 55. do 72. minute Al Hilal stiže do preokreta preko Sergeja Milinkovića Savića, Aleksandra Mitrovića (dva gola) i Malkolma

Nesvakidašnji potezi Ronalda. Screenshot

S. S.

18.8.2024

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Nasr rezultatom 4:1 u Superkupu Saudijske Arabije.

Ovaj poraz je teško pao Kristijanu Ronaldu, koji je postigao pogodak za vodstvo Al-Nasra u 44. minuti. Njegova ekipa je na pauzu otišla s tom prednošću.

Ipak, od 55. do 72. minute Al Hilal stiže do preokreta preko Sergeja Milinkovića Savića, Aleksandra Mitrovića (dva gola) i Malkolma.

Ronaldo je vrijeđao saigrače, pokazivao im je da spavaju na terenu, a onda i da je utakmica završena.

Nije na tome stao pa je rukama počeo asocirati vršenje velike nužde, zbog čega bi mogao biti kažnjen.