LA LIGA

Barcelona moćna kao nekada: Katalonci demonstrirali silu, Valjadolidu dali čak sedam golova

Ovo je Barci četvrti trijumf u isto toliko utakmica i ima sedam bodova više od Real Madrida koji sutra igra protiv Betisa

Barcelona deklasirala Valjadolid. Platforma X

31.8.2024

Fudbaleri Barcelone demonstrirali su silu i u 4. kolu španske La Lige deklasirali Valjadolid s čak 7:0.

Golijadu je najavio Brazilac Rafinja (Raphinha) u 20., a četiri minute kasnije na 2:0 povisio je Robert Levandovski (Lewandowski). Do kraja prvog poluvremena u strijelce se upisao i Žil Kunde (Jules Kounde).

Gdje je Barcelona stala u prvom, nastavila je u drugom poluvremenu.

Za 4:0 pogodio je Rafinja u 64., a isti igrač je bio strijelac pogotka i osam minuta kasnije. Dani Olmo se upisao u strijelce u 83., a konačnih 7:0 postavio je rezervista Feran Tores (Ferran Torres) u 85. minuti.

Ekipa Hansija Flika (Flick) gazi sve pred sobom. Ovo joj je četvrti trijumf u isto toliko utakmica i ima sedam bodova više od Real Madrida koji sutra igra protiv Betisa.

Rezultat i strijelci:

Barcelona - Valjadolid 7:0 (Rafinja 20', 64', 72', Levandovski 24', Kunde 45+2', Olmo 83', Tores 85').