ČLANICA PK SPORT TIME

Zerina Vrabac korak od sna: Bh. plivačica četvrta u Beogradu

Zerina Vrabac. PK Sport time

11.7.2024

Mladi plivački reprezentativci Bosne i Hercegovine završili su današnji nastup u finalnim trkama Prvenstva centralnoevropskih zemalja za kadete koje se održava u Beogradu.

Zerina Vrabac, članica Plivačkog kluba Sport time iz Sarajeva, u disciplini 100 metara delfin bila je na korak od osvajanja medalje, te trku završila na četvrtom mjestu.

Njen reprezentativni kolega Vanja Kvočka, član Plivačkog kluba Olimp iz Banjaluke, nastupio je u finalu trke na 50 metara leđno, koju je završio na sedmoj poziciji.

Zerina Vrabac borbu za novo finale i medalju na Prvenstvu centralnoevropskih zemalja nastavlja sutra kada će nastupiti na 200 metara delfin.