Ovo raduje i Barbareza: Pogledajte majstorski gol Burnića protiv Darmštata

Bo je ovo prvi gol Burnića ove sezone u dresu Karlsruea

Slavlje Burnića nakon gola. Screenshot

prije 11 sati 34 minute

Fudbaleri Karlsruea i Darmštata igraju sjajnu utakmicu u okviru 8. kola 2. Bundeslige.

Nakon sat vremena igre rezultat je 2:2, a golijadu je otvorio reprezentativac Bosne i Hercegovine Dženis Burnić.

Igrao se 11. minut kada se Burnić sjajno snašao i lijepo pogodio za vodstvo svog tima.

Vodstvo Karlsruea je trajalo samo četiri minute jer je Isak Lidberg (Isac) izjednačio.

Ipak, Leon Jensen je u 28. vratio vodstvo Karlsrueu koje je poništio Kai Klefiš (Kleifisch) u 54. minuti i to na asistenciju Aleksandra Vukotića.

Inače, bio je ovo prvi gol Burnića ove sezone u dresu Karlsruea, a možete ga pogledati OVDJE

Sigurno da pogodak Burnića raduje i selektora BiH Sergeja Barbareza uoči utakmica Lige nacija protiv Njemačke 11. i Mađarske 14. oktobra.