Đenova u 96. minutu podigla stadion na noge, Roma u krizi

Roma je povela golom Artema Dovbika poslije odbikta u 37. minutu

Nogometaši Đenove i Rome remizirali su u 4. kolu. Instagram

El. T

prije 3 dana

Nogometaši Đenove i Rome remizirali su u 4. kolu Serije A rezultatom 1:1, nakon čega je Vučica i dalje bez pobjede u šampionatu.

Vjerovatno bi "realan" rezultat bio 3:1 za goste, ali je fudbal nekada takva igra... Jednostavno neke stvari ne mogu da se predvide, što je još jednom dokazano.

Roma je povela golom Artema Dovbika poslije odbitka u 37. minuti i to pošto su upravo Ukrajinac u 32., a zatim i Stefan El Šaravi u 34. propustili dvije velike šanse.

Đenova je vrebala i na kraju dočekala svoj minut, a to je bio 96., kada je Toni De Vinter realizovao centaršut Vitinje, koji mu je pao direktno na glavu. Prethodno je trener gostujućeg tima Danijele De Rosi isključen.

Roma ni poslije četiri kola nema pobjedu, dok je Đenova makar nakratko prešla u gornji dio tabele, a svakako će ostati na sredini poslije svih duela.