ZANIMLJIV GAF

Nesvakidašnja scena: Zvijezda engleske reprezentacije upala u svlačionicu BiH

Fudbaleri Engleske. Platforma X

3.6.2024

Fudbaleri Engleske savladali su Bosnu i Hercegovinu u prijateljskom susretu rezultatom 3:0.

"Zmajevi" su dugo odolijevali moćnim Englezima, sve do 60. minute kada je Kol Palmer (Cole) pogodio s bijele tačke. I na toj lopti je bio sjajni Nikola Vasilj, ali je šut bio isuviše precizan i snažan.

U finišu su Englezi došli do dva pogotka i na kraju visoke pobjede. Golman Engleske Džordan Pikford (Jordan Pickford) nije imao mnogo posla na ovoj utakmici, a dospio je u centar pažnje zbog jednog gafa.

Naime, na pauzi između dva poluvremena je pogriješio svlačionicu i, umjesto onu gdje su bili njegovi saigrači, ušao u onu gdje su bili bh. fudbaleri, piše "Daily Express".

Očito je zaboravio da nije gost na Sent Džejms Parku ovog puta, kao što je to slučaj kada gostuje sa svojim Evertonom Njukaslu u klupskom fudbalu.