Nakon fantastične utakmice u Bundesligi policajac pucao u kombi navijača

Jedan policajac je, navodno, slučajno ispalio metak u kombi navijača Borusije

Hitac ispaljen u kombi. twitter

21.8.2023

Nevjerovatna utakmica puna preokreta s osam golova odigrana je u prvom kolu njemačke Bundeslige.

Fudbaleri Augsburga, koje kao kapiten predvodi bh. reprezentativac Ermin Demirović, gubili su 1:3 u 37. minuti, da bi do poluvremena već izjednačili, a u nastavku u potpunosti preokrenuli, prije nego što su gostujući fudbaleri Borusije Menhengladbah u sedmoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena izjednačili.

Međutim, dok su fudbaleri ova dva kluba igrali jednu od spektakularnijih utakmica u posljednje vrijeme, izvan stadiona dogodio se bizaran incident.

Naime, jedan policajac je, navodno, slučajno ispalio metak u kombi navijača Borusije. Na svu sreću, u trenutku incidenta niko se nije nalazio u kombiju, ali su tri policajca pretrpjela traumu zbog pucnja dok je jedan prošao s ogrebotinom.

Prema izvještaju, do pucnjave je došlo oko 17:30 sati, odmah po završetku susreta, a osim kombija, oštećeno je i policijsko vozilo.